NAŠE SLUŽBY

REHABILITACE NA MÍRU

Nabízíme komplexní rehabilitační služby cílené
na individuální problémy a zadání každého klienta.

Individuální rehabilitace je plánována a uskutečňována tak, aby bylo dosaženo v co nejkratším čase adekvátního efektu, s využitím veškerých moderních technik a přístupů.

Základem je komplexní kineziologické vyšetření celého těla, které je provedeno v rámci vstupního diagnostického vyšetření. Je zde kladen důraz na funkčnost jednotlivých částí a využívá možnosti záznamu do speciálního softwaru, který umožňuje grafické znázornění všech problémových svalů.

Rehabilitace na míru zahrnuje i plantoskopické vyšetření nohou, jež může odhalit chyby v postavení nohy, které mají velmi často zásadní vliv na funkci celého pohybového aparátu.

Podle výsledků všech vyšetření je navržen ideální postup pro odstranění případných vad pohybového aparátu. Obsahem je i návrh či úprava tréninkového plánu či doporučení na aplikaci individuálních vložek do bot, které dokáží zacentrovat postavení nohou, čímž obrazně řečeno, postaví dobré základy pro Vašeho tělo. (Stejně jako u domu, bez dobrých základů nemůžete postavit nic stabilního.)

chcete se objednat
na vyšetření?
volejte: 775 300 407

Napište nám, máte-li nějaký dotaz. Odpovíme, jakmile bude v našich možnostech odpovědět. Nedokážeme ale určit diagnózu na dálku, každého pacienta potřebujeme vidět. Pokud se potřebujete objednat, zavolejte prosím na telefon 775 300 407.