NAŠE SLUŽBY

Individuální rehabilitace
a cvičení

Zahrnuje komplexní odborné vyšetření pohybového aparátu se stanovením fyzioterapeutické diagnózy a terapeutického plánu.
V rámci individuální péče optimálně kombinuje základní i speciální terapeutické postupy pohybové terapie, manuální techniky a prostředků fyzikální terapie, dle uvážení fyzioterapeuta, vedoucí k realizaci terapeutického plánu, za účelem odstranění obtíží či bolestí.
Cílem rehabilitačního postupu může rovněž být optimalizace funkce a urychlení rekonvalescence, zvýšení kvality života a zdatnosti klienta všech věkových kategorií.

V rámci individuální rehabilitace Vám můžeme nabídnou speciální techniky jako jsou: Techniky měkkých tkání (TMT), Mobilizaci páteře a periferních kloubů.

Individuální rehabilitace může také zahrnovat v rámci prevence instruktáž a poradenství o autoterapii, ergonomii pracovního prostředí a celkovém pohybovém režimu klienta.

Tuto službu můžete využít v rámci předpisu od rehabilitačního či jiného lékaře (Poukaz na vyšetření/ošetření FT), tedy placenou z veřejného zdravotního pojištění, nebo jako Vámi hrazenou službu.

chcete se objednat
na vyšetření?
volejte: 775 300 407

Napište nám, máte-li nějaký dotaz. Odpovíme, jakmile bude v našich možnostech odpovědět. Nedokážeme ale určit diagnózu na dálku, každého pacienta potřebujeme vidět. Pokud se potřebujete objednat, zavolejte prosím na telefon 775 300 407.